Nieruchomości i Budownictwo

Wśród prawników zatrudnionych w naszej Kancelarii znajdują się adwokaci i radcy prawni od wielu lat zajmujący się sprawami prawnymi związanymi z obrotem nieruchomościami.

Doskonale orientujemy się nie tylko w stanie prawnym dotyczącym obrotu nieruchomościami i branży budowlanej, ale także w realiach rynku nieruchomości oraz prowadzenia inwestycji budowlanych. Do naszych największych atutów należą wiedza oraz doświadczenie specjalistyczne, dbałość o interesy naszych Klientów i poważne oraz profesjonalne podchodzenie do każdego zleconego nam zadania, niezależnie, czy powierza nam je wielka firma, czy początkujący przedsiębiorca albo klient indywidualny. Wiemy także, jak trudne i skomplikowane bywają negocjacje kontraktów dotyczących realizacji inwestycji budowlanych i obrotu nieruchomościami - prowadzimy je na co dzień, skutecznie reprezentując interesy naszych Klientów.

Wspieramy właścicieli nieruchomości w sprzedaży nieruchomości lub oddawaniu ich w używanie, reprezentujemy interesy nabywców, dzierżawców lub najemców nieruchomości. Służymy radą uczestnikom procesów budowlanych – tak po stronie inwestorów, jak i wykonawców. Dlatego też specjaliści z naszej Kancelarii z pewnością pomogą Państwu w każdej sprawie związanej z prawem budowlanym oraz szerzej – z nieruchomościami.

Nasi prawnicy posiadają duże doświadczenie w zakresie sporządzania, negocjowania i opiniowania umów dotyczących najmu lokali użytkowych, w tym w obiektach biurowych czy handlowo – usługowych takich jak centra handlowe. W imieniu naszych różnych Klientów – będących tak centrami handlowymi jak i najemcami lokali – prowadzimy negocjacje umów, wspieramy także proces ich wykonywania. Nasza Kancelaria uzyskała przy tym rekomendację jednego z największych na świecie podmiotów zarządzających obiektami komercyjnymi, w zakresie obsługi prawnej najmu powierzchni użytkowych.

Powrót